Zespół Muzyczny "NaNa" to profesjonalna oprawa muzyczna organizowanych przez Państwa uroczystości. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno sceniczne - koncerty, jak i w obsłudze wesel, bankietów, bali karnawałowych czy imprez plenerowych. Należy podkreślić, że w dobie komputerów i technologii cyfrowych trudno o zespół grający "na żywo". My jako już nieliczni wykonujemy muzykę właśnie w ten sposób.

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo wiele zadziwiających, a przede wszystkim autorskich aranżacji znanych powszechnie utworów. Gramy standardy weselne jak i hity z najnowszych list przebojów. W trosce o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług każdą imprezę i każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. W czasie grania dostosowujemy repertuar do preferencji bawiących się gości. Nasza muzyka - poderwie do tańca każdego - zarówno młodzież jak i starszą publiczność.

Na specjalne Państwa życzenie zaaranżować możemy dowolny utwór przeznaczony np. na pierwszy taniec. Dodatkowo do dyspozycji gości oddajemy szeroki wybór prowadzonych przez nas zabaw weselnych. Oczywiście scenariusz każdej imprezy jest wcześniej z Państwem uzgadniany. Proszę mieć na uwadze, że to my dostosowujemy się do Państwa upodobań oraz do Państwa życzeń.

Organizujemy także karaoke z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. W przypadku, gdy jesteście Państwo zainteresowani taką formą zabawy, prosimy o dużo wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie.

Zapewniamy także oprawę muzyczną podczas Mszy św. ślubnej - nasz kolega - organista z długoletnim doświadczeniem, dysponujący własnym sprzętem, zagra nawet w przypadku, gdy w Państwa kościele nie ma organów. Profesjonalnie przygotowane aranżacje utworów dawnych mistrzów uświetnią tą jedyną w Waszym życiu chwilę.